OTELİMİZ
OTELİMİZ

Düğün & Davet Veya Banket

Masal Gibi Bir Düğün

Çeşme Dilaila Beach'te hem kır düğünü, hem de plaj düğünü yepyeni bir konseptte ve bir arada... Güneş, Sakız Adası'nın üstünden batarken bambaşka bir hayat başlasın sizin için... Kumsaldaki aşkınıza; nefes kesen bir manzara, gün batımı ve tüm denizler eşlik etsin. Gelin, hayalinizdeki düğün bizimle gerçek olsun, dillere destan olsun!

Unutulmaz Özel Günler

Zengin menü seçenekleri, kaliteli servisi ve güneşin Sakız Adası'ndan battığı doyumsuz güzelliği ile sizleri Dilaila Beach'e davet ediyoruz.

Özel günlerinizi unutulmaz kılmak için...

Toplam kapasitesi 1.000 kişi olan mekânımızda, sizin için tüm ayrıntılar düşünüldü. Muhteşem manzarasını, mavi ve yeşille buluşturan Dilaila Beach; düğün, nikâh, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü ve baby shower gibi özel davetleriniz ve geniş katılımlı organizasyonlarınız için ideal bir seçim.

Ziyafete Dönüşen Yemekler

Dilaila Beach; nefes kesen manzarası, mükemmel hizmet kalitesi, farklı beklentilere göre hazırladığı zengin menüleri ile hayalinizdeki organizasyonu gerçekleştirmek için sizleri bekliyor.

En yakınlarınızla samimi ve sıcak bir ortamda, tüm sevdiklerinizle bir arada..

Usta şeflerimizin sizlere tadına doyulmaz lezzetler sunacağından emin olabilirsiniz.

Şirketlere Özel Organizasyonlar

Dilaila Beach, şirketlere özel toplantılar için de çok ideal... Yeşil alanlarında çeşitli etkinlik ve aktiviteler planlayabilir, barbekü partileri verebilirsiniz. Şirket çalışanlarınızın unutulmaz bir gün geçirmesi ve motive olması için biz hazırız!

HIZLI REZERVASYON HATTI
Rezervasyon ve Bilgi için
Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Çağrı Merkezi +90 232 532 05 19