İletişim Bilgilerimiz

İnönü Mahallesi, Çeşme İZMİR / TÜRKİYE

Diğer Departmanlar

Bize Ulaşın

Türkiye‘nin en ünlü tatil merkezlerinden Çeşme, İzmir‘de tatil denildiğinde akla ilk gelen yerlerden. İzmir’in batısında kendi adını taşıyan yarımadada bulunan Çeşme, Yunanistan‘ın Sakız Adası‘nın tam karşısında yer alıyor.

Birbirinden güzel plajları ve koyları, tüm görkemiyle ayakta duran kalesi, meşhur sakız dondurması ve kumrusu, ünü Türkiye sınırlarını aşan Alaçatı Mahallesi ve her biri kendine has özellikleriyle ziyaretçilerini karşılayan köyleriyle Çeşme, konukları için onlarca alternatif sunan bir merkez konumunda.

Havaalanı Servisi

Özel ulaşım seçenekleri ve fiyatları için lütfen bize ulaşın.

Taksiyle

Taksi hizmeti otel personelimiz tarafından ayarlanabilir. Lütfen bizimle iletişime geçin.

İzmir’den özel araçla Çeşme’ye ve otelimize nasıl gidilir?

İzmir şehir merkezi ile Çeşme arasında özel araçla ulaşım hem kolay hem de konforlu. İzmir-Çeşme Otoyolu, İzmir’in Narlıdere ilçesinden başlıyor. Güzelbahçe, Urla ve Karaburun’u geçtikten sonra 85 km’nin sonunda Alaçatı ve Çeşme’ye ulaşıyor. Özel araçla otoyoldan Çeşme’ye ulaşım 1 saat sürüyor. Hızınıza bağlı olarak bu süre daha da kısalabilir. Otoyolu kullanacak araçların HGS ya da OGS cihazı olması şart. Otoyolda nakit gişe yok. Çeşme Gişelerini takip edin, Çeşme otogarını geçtiğinizde sağ tarafa dönüp devam ediyorsunuz yokuş yukarı 1 km sonra solda otelimizi bulabilirsiniz.

Çeşme Vapur İskelesi’nden

Servis ile

Çeşme ve Sakız Adası arasında feribot seferleri mevcuttur. Feribot iskelesi otelden 2,2 kilometre uzaklıkta olup Sakız Adası’na 15 dakikada ulaşılabilmektedir. Misafirlerimiz, 15 dakikada bir otele 100 m ileride duran Çeşme minibüslerinden de faydalanabilir. Detaylı bilgiler için yazalım aşağıdaki metni bir Word vs dosyasına yükleyelim oraya yönlendirelim..

İzmir’den belediye otobüsü ile Çeşme’ye nasıl gidilir?

Yasal düzenlemeyle il sınırlarının büyükşehir sınırı olarak güncellenmesiyle birlikte İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin toplu ulaşım hizmeti veren şirketi ESHOT, Çeşme’ye belediye otobüsü seferlerine başladı. İzmir şehir merkezinden iki ayrı otobüs kullanarak Çeşme’ye belediye otobüsü ile gidilebiliyor. 984 numaralı Fahrettin Altay-Urla otobüsünü kullanarak Urla’da indikten sonra 760 numaralı Urla-Çeşme otobüsü ile Çeşme’ye gidebilirsiniz. Her iki otobüste de İzmirim Kart kullanılıyor.

Üçkuyular’dan Çeşme’ye nasıl gidilir?

Üçkuyular Semt Garajı, İzmir’in batı ve güneybatısında yer alan Urla, Çeşme, Karaburun, Seferihisar gibi ilçelerine hizmet veriyor. Üçkuyular Semt Garajı’ndan Çeşme’ye Çeşme Seyahat otobüslerinin direkt seferleri var. Üçkuyular Semt Garajı, inşa edilen AVM nedeniyle İnciraltı’na taşınsa da otobüsler İnciraltı Semt Garajı’ndan kalktıktan sonra eskiden Üçkuyular Semt Garajı’nın bulunduğu Deniz Feneri Sokak’tan yolcu almaya devam ediyor.

İzmir Otogar’dan Çeşme’ye nasıl gidilir?

İzmir Otogar’dan Çeşme’ye Çeşme Seyahat otobüslerinin direkt seferleri var. Bu otobüsler İzmir-Çeşme Otoyolu’nu kullanarak Alaçatı ve Ilıca’ya uğradıktan sonra Çeşme Otogar’a kadar gidiyor. Yaz döneminde 30 dakikada bir sefer yapan otobüsler, kış döneminde 45-60 dakika arasında sefer sıklığına sahip. İzmir Otogarı ilçe katındaki 141 numaralı perondan hareket eden Çeşme Seyahat otobüsleri ile İzmir-Çeşme arasındaki yolculuk 1.5 saat sürüyor.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Çeşme’ye nasıl gidilir?

Çeşme’ye en yakın havalimanı İzmir Adnan Menderes Havalimanı. Havalimanı ile Çeşme merkez arasındaki mesafe 93 km. HAVAŞ ile Çeşme’ye ulaşım: İzmir Adnan Menderes Havalimanı ile Çeşme arasında HAVAŞ otobüslerinin seferleri var. Havalimanından kalkan HAVAŞ otobüsleri İzmir-Çeşme Otoyolu’nu kullanarak Alaçatı’ya uğradıktan sonra Çeşme Otogar’a ulaşıyor.

Call Now Button